Home

Ilość odsłon: 2881   Data publikacji:  2007-09-25

  Ze zmiennym szczęściem

 

Ze zmiennym szczęściem grały w ostatni weekend nasze drużyny. 
Jedynie juniorzy zainkasowali komplet punktów wygrywając z Magnatem Juchnowiec.
Trampkarze ulegli u siebie z Supraślanką Supraśl 1:3, a żacy przegrali 4:0 w Siemiatyczach. Seniorzy zdobyli tylko jeden punkt remisując z Rudnią Zabłudów.

Poniżej przedstawiamy aktualne tabele.

Żacy 

Orzeł Bobola Siemiatycze - OSiR Puszcza Hajnówka 4:0 (1:0)
Kolejarz Czeremcha - Znicz Suraż 1:0
Gryf Gródek – Rudnia  Zabłudów         0:1 
Olimpia Zambró - Freskovita Wysokie Mazowieckie 6:6
Iskra Narew – KS Michałowo 2:1

Lp.

Drużyna

M Bramki Pkt
1. Freskovita 4 32-8 10
2. Puszcza 4 14-4 9
3. Siemiatycze 4 8-3 9
4. Kolejarz 4 5-2 9
5. Rudnia 4 1-15 6
6. Zambrów 4 12-8 4
7. Michałowo 4 9-6 3
8. Narew 3 4-5 3
9. Znicz 4 4-13 3
10. Gródek 3 1-15 0

Trampkarze

Puszcza Hajnówka - Supraślanka Supraśl 1:3.
Husar Nurzec - MOSP II Białystok - przełożony.
Rudnia Zabłudów - Freskovita Wysokie Mazowieckie 5:2.
Gryf Gródek - Narew Choroszcz 2:2 (1:0).
KS II Wasilków - Cresovia Siemiatycze 0:0.
Pauzuje: Skra Czarna Białostocka

Lp.

Drużyna

M Bramki Pkt
1. Supraślanka 4 12-3 12
2. MOSP Jagiellonia II 3 26-1 9
3. Cresovia Siemiatycze 3 9-0 7
4. Wasilków II 5 14-8 7
5. Freskovita 4 8-11 4
6. Skra 3 3:8 4
7. Puszcza 5 4-16 4
8. Narew 3 4-5 4
9. Husar 3 5-5 3
10. Rudnia 4 7-22 3
10. Gryf  Gródek 5 4-19 2

Juniorzy młodsi

Magnat Juchnowiec - Puszcza Hajnówka 1:3 (0:2).
Kolejarz Czeremcha - GKS Kleosin 2:0 (1:0).
Pogoń Łapy - Włókniarz II Białystok 0:1.
Znicz Suraż - LZS Narewka 3:12 (1:6).
Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo 11:0 (4:0).
Pauzuje: Sudovia Szudziałowo.

 
Lp.

Drużyna

M Bramki Pkt
1. Cresovia Siemiatycze 5 28-7 15
2. Włókniarz II Białystok 5 23-6 12
3. Puszcza Hajnówka 4 17-3 12
4. KS Michałowo 5 17-15 8
5. Pogoń Łapy 5 7-5 7
6. GKS Kleosin 5 11-13 7
7. Kolejarz Czeremcha 4 7-5 6
10. LZS Narewka 5 14-18 3
8. Sudovia Szudziałowo 4 5-12 1
9. Magnat Juchnowiec 4 3-11 1
11. Znicz Suraż 4 3-40 0

Seniorzy

Puszcza Hajnówka - Rudnia Zabłudów 1:1

Znicz Suraż - Gryf Gródek 3:1
Skra Wizna - Polonia Raczki 4:0 (1:0)
Korona Dobrzyniewo - Narew Łyski Choroszcz 0:0
Kolejarz Czeremcha - KS Wasilków 4:4
Pogoń II Łapy - Dąb Dąbrowa B. 0:3 (0:1)
Magnat Juchnowiec - Włókniarz Białystok 1:0
LZS Narewka - KS Śniadowo 1:2

Lp Drużyna M Pkt. Bramki
1 Znicz Suraż 9 22 35:10
2 Gryf Gródek 9 22 16:4
3 Dąb Dąbrowa B. 9 21 27:11
4 Puszcza Hajnówka 9 20 26:9
5 KS Wasilków 9 17 21:20
6 Kolejarz Czeremcha 9 16 23:24
7 Korona Dobrzyniewo 9 15 16:9
8 Skra Wizna 9 13 27:15
9 Polonia Raczki 9 13 11:18
10 Narew Choroszcz 9 10 7:16
11 Magnat Juchnowiec 9 9 10:21
12 Włókniarz Białystok 9 8 15:17
13 KS Śniadowo 9 7 9:20
14 Rudnia Zabłudów 9 6 6:11
15 Pogoń II 9 3 5:26
16 LZS Narewka 9 3 9:33

ddry


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444